Forum

07-02-2019,Od: Pawel
Witam chciałbym zapytać czy miał ktoś styczność ze skrzypcami Thomann konkretnie ten model https://m.thomann.de/pl/thomann_student_violinset_4_4.htm?o=0&search=1549530242 Zaznaczę tylko że mają to być skrzypce dla początkującego więc nie mam zamiaru inwestować dużych pieniędzy. Zależy mi tylko czy na tym można się szkolić i później zagrać coś kotleta dla rodziny. Dziękuję za odpowiedź.

07-02-2019,Od: Jarek
Jak ktoś chce koniecznie, to mogę ściągnąć, ale z przesyłką wyjdzie cena jak za zestaw Everplaya, czy Stentora, które są w mojej opinii lepsze i trwalsze. Zwracam też uwagę na zapisy zagranicznych sklepów pisane drobnym druczkiem: "W ramach prawa do zwrotu (30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy) niestety nie możemy pokryć kosztów przesyłki zwrotnej klienta spoza Niemiec.". Ostatnio ktoś się bardzo zdziwił, bo gdy zagraniczny sklep wysyła sprzęt do Polski, to płacimy około 20 Euro, ale gdy my chcemy wezwać takiego kuriera, to koszt może osiągnąć 200 zł. To samo może nas czekać w przypadku nieuznanych reklamacji gwarancyjnych, a przecież większość usterek przedmiotów drewnianych ma związek z warunkami przechowywania (zalecana wilgotność 40-65%).


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):