Forum

10-04-2023,Od: Jarek
Dzień dobry. Szukam gitary elektroakustycznej, z szerszym gryfem, głębokim dźwiękiem, która będzie grała akompaniament (osoby raczej początkującej grającej chwytami) do wokalu. Fajnie jakby wierzch był wykonany z litego drewna. Poprzednia gitara Oskar Schmidt by washburn elektroakustyk (nie pamietam modelu, ale niska półka cenowa sprzed 10lat). Czy mogą państwo coś doradzić, na co zwrócić uwagę, zaproponować jakiś model. Kupowałem u państwa skrzypce dla córki i byłem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

11-04-2023,Od: SPIN
Dzień dobry, Bardzo trudno jest dostać na rynku fabryczne elektroakustyki z szerszym gryfem. Wszystkie mają wąskie gryfy. Mogę zamówić wykonanie takich nietypowych gitar z gryfem 48mm, oraz zrobić wykończenie i regulacje pod marką Pengano. Najgłębszy dźwięk da wersja symetryczna z pudłem dreadnought, aczkolwiek przy nagłośnieniu raczej wytłumia się głębokość zatykając otwór rezonansowy, żeby uniknąć sprzężeń i dudnień. Powinno zmieścić się w budżecie 1500 zł.

11-04-2023,Od: Jarek
Ten model pengano wzorowany jest na jakiej marce? Co jeśli rozszerzymy kryteria o gitary z gryfem standardowym w tym budżecie?


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):