Forum

20-09-2021,Od: Tadeusz
Dzień dobry, proszę o podanie dodatkowych informacji o marce Pengano i jej gitarze akustycznej PF30. Może jakiś link do strony producenta - coś nie mogę znaleźć :-(. Pozdrawiam

20-09-2021,Od: Jarek
Dzień dobry, To nie jest gitara z żadnej masowej produkcji, lecz specjalna wersja wykonywana według mojego projektu na zamówienie i wykańczana u mnie. Jakie dodatkowe informacje by Pan potrzebował o marce? Zgłoszenie marki znajdzie Pan w Urzędzie Patentowym (biuletyn z 2011 roku). Kilka dni temu sprzedałem ostatnie PF30. Nowe są w trakcie produkcji i przewiduję promocje na grudzień.

20-09-2021,Od: Tadeusz
Dziękuję za wyjaśnienia. Przymierzam się do zakupu gitary i byłem ciekaw. Interesuje mnie miękka gitara akustyczna, nie musi to być elektryk. Swoje lata już mam :-( i chciałbym wrócić do tego instrumentu po dłuższej przerwie w możliwie jak najmniej bolesny sposób :-). Pana oferta obejmująca także regulację gitary jest bardzo interesująca. W opisie instrumentu pisze Pan "Nie polecam jedynie osobom o bardzo małych dłoniach i krótkich palcach.". Czy to się da zmierzyć?

20-09-2021,Od: Ben
Szersze gryfy sprawdzają się też dobrze wtedy, gdy ktoś gra technikami klasycznymi na akustyku, lub ćwiczy fingerstyle.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):