Forum

10-09-2021,Od: GraveOzz
Można online zakupić ukulele z regulacją z poza oferty sklepu? Chodzi mi o Casha Carbon Fibre z włokna węglowego w zestawie ale z obniżeniem ewentualnym strun. Jaka bylaby cena?

12-09-2021,Od: Jarek
Często jest to możliwe, ale akurat z tym ukulele bym nie ryzykował. Instrumenty z tworzyw brzmią specyficznie i raczej słabo w porównaniu z drewnianymi. Chyba, że było to osłuchane dokałdnie na żywo, nie z nagrania i jest pewność, że nie będzie zwracane.

13-09-2021,Od: GraveOzz
Mam zakupione od Pana przed laty ukulele EverPlay i jestem z niego zadowolony. Obecnie zależy mi właśnie na takim z włókna szklanego, żeby nie groźne były mu warunki atmosferyczne a i trwałość była większa. Pasuje mi większy rozmiar niż sopranowy i podoba mi się "rockowy" wygląd Cashy. Dźwięk jest faktycznie specyficzny, mniej niskich tonów nawet w porównaniu z moim UK21-30 ale w przeciągu miesiąca na pewno będę chciał nabyć ten instrument? Najbardziej zależy mi na Pańskim przygotowaniu ukulele a kupując online od Pana można by ominąć procedurę zakupu gdzie indziej, wysyłania do "obróbki" itd.

13-09-2021,Od: Jarek
To nie włókno szklane tylko poliwęglan. Nie wiadomo czy będzie bardziej trwałe. Też są pewnie jakieś klejenia, kwestia odporności mechanicznej, termicznej i na promienie UV, jakość kluczy. Nawet jeśli jest mocniejszy materiał, to fabryka zrobi przecież cieńsze elementy i wyjdzie na jedno. Czy takie progi z plastiku będą mocniejsze od tradycyjnych metalowych?
Najważniejsze jednak to posłuchać brzmienia na żywo. Jak dotąd widziałem masę plastikowych instrumentów i żadne nie zachwycało dźwiękiem. Może to jest inne, albo pasuje pod gust, ale to trzeba sprawdzić samemu. Nagraniami nie można się sugerować. Jeśli spodoba się dźwięk po testach na żywo, to mogę spróbować zamówić takie u dystrybutora. Tylko jaki kolor?

14-09-2021,Od: Graveozz
Ja jestem zdecydowany.
Małżonka mówi, że ma być czerwone, jeśli jest w zasięgu to proszę takie ściągnąć, jeśli nie ma to proszę o czarne.
Włókno węglowe, z tym szklanym to przejęzyczenie. Teoretycznie jest to jeden kawałek materiału więc powinno być solidnie.
Proszę o wycenę i ewentualne dane do przelewu, tudzież e-mail by kontynuować naszą współpracę.
Przy okazji oceni Pan ten instrument i proszę o szczerą opinię, zakupię tak czy siak ale chętnie przeczytam co pan sądzi o instrumencie przed i po adaptacji Pengano - bo bardzo mi zależy na przygotowaniu instrumentu u Pana.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):