Forum

10-09-2021,Od: GraveOzz
Można online zakupić ukulele z regulacją z poza oferty sklepu? Chodzi mi o Casha Carbon Fibre z włokna węglowego w zestawie ale z obniżeniem ewentualnym strun. Jaka bylaby cena?

12-09-2021,Od: Jarek
Często jest to możliwe, ale akurat z tym ukulele bym nie ryzykował. Instrumenty z tworzyw brzmią specyficznie i raczej słabo w porównaniu z drewnianymi. Chyba, że było to osłuchane dokałdnie na żywo, nie z nagrania i jest pewność, że nie będzie zwracane.

13-09-2021,Od: GraveOzz
Mam zakupione od Pana przed laty ukulele EverPlay i jestem z niego zadowolony. Obecnie zależy mi właśnie na takim z włókna szklanego, żeby nie groźne były mu warunki atmosferyczne a i trwałość była większa. Pasuje mi większy rozmiar niż sopranowy i podoba mi się "rockowy" wygląd Cashy. Dźwięk jest faktycznie specyficzny, mniej niskich tonów nawet w porównaniu z moim UK21-30 ale w przeciągu miesiąca na pewno będę chciał nabyć ten instrument? Najbardziej zależy mi na Pańskim przygotowaniu ukulele a kupując online od Pana można by ominąć procedurę zakupu gdzie indziej, wysyłania do "obróbki" itd.

14-09-2021,Od: Jarek
A może na początek kupić tanią wersję kompozytowego ukulele, żeby przekonać się czy takie pudełkowe brzmienie plastiku jest w ogóle akceptowalne. https://skrzypce.pl/products/UK20C21.html


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):