Forum

22-02-2021,Od: Dariusz
Witam.

Interesuje mnie zakup u Pana gitary Epiphone PRO-1. Jaką ofertę Pan ma na tą gitarę? Proszę również przedstawić kontrofertę na inną gitarę. Gitara dla początkującego. Gitara Epiphone to nie koniecznie ostateczny wybór.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Dariusz

22-02-2021,Od: Jarek
Witam, Nie jestem wielkim fanem tych gitar. Testowałem je i nie włączyłem do oferty z wielu powodów. Są nieco mniejsze i nie mają pełnych wymiarów typowego dreadnought Martina, więc i brzmienia tak pełnego nie mają. Zwłaszcza, że to stosunkowo tania sklejka. Te klucze mnie nie przekonują. Ich system dystrybucji jakoś nie wspiera małych firm, które bardziej dbają o jakość i regulacje. Kosztów poprawek nie zmieści się w cenie, bo ceny hurtowe nie różnią się tu zbytnio od detalicznych, jeśli ktoś idzie na jakość, a nie na ilość. Raczej wolą masowych odbiorców. W dodatku trafiłem kilka egzemplarzy z problemami mechanicznymi, co mnie dodatkowo zniechęciło. Klienci czasem przynoszą do serwisu, kupione w jakichś salonach, to szału nie ma. Jeśli mogę coś doradzić, to może pełnowymiarowy Cort Earth, obecnie 799 zł już z dodatkami, regulacją, na kluczach olejowych i z litym przodem. Zupełnie inna klasa sprzętu, a cena prawie ta sama, jeśli w Epiphone uwzględnimy dodatki i korekty.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):