Forum

22-01-2021,Od: Beata
Dzień dobry. Chciałam zapytać o gitarę klasyczną Alejandro Startone. Córka chce zacząć się uczyć tylko nie wiem na ile wystarczy jej zapału. Na ile taka gitara wystarczy czasu? I czy do tej gitary jest pokrowiec i narzędzie do strojenia gitary?

22-01-2021,Od: Jarek
Dzień dobry, Bardzo nie lubię tych gitar, bo drewno bardzo mocno wypacza się i połowa z nich jest praktycznie do wyrzucenia, albo wymaga ekstremalnie wysokich ustawień. To zniechęca do gry zwłaszcza początkujących i osłabia zapał. Trwałość jest bardzo niska i mocno zależy od warunków. Gdy trzymałem je na magazynie, to mimo nawilżania wypaczały się przed sprzedażą. Dlatego obecnie ściągam je z Niemiec pod konkretne zamówienie, żeby nie zdążyła się popsuć przed sprzedażą.
Polecam je do celów dekoracyjnych, zabawowych, jako rekwizyty, do wydawania dźwięków przy rehabilitacji itp. Albo gdy chcemy mieć w domu spokój i ciszę.
Natomiast jeśli ktoś chce grać, to świetne są Zebrano po 450 zł. Jak na gitarę to nadal bardzo tani instrument, a jakość, precyzja, trwałość, brzmienie, strojenie i wygląd jest na doskonałym poziomie i na pewno wzmocni zapał do gry.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):