Forum

19-09-2020,Od: Magdalena
Dzień dobry,
Chciałabym kupić czarne skrzypce 4/4 (do nauki, nie tylko dekoracji). Zainteresowały mnie Black Panther-czy będą dostępne 4/4 w najbliższym czasie? A może polecą Państwo inne... w tym kolorze ( jest to ważny parametr dla przyszłego użytkownika)?

19-09-2020,Od: Jarek
Dzień dobry, Nie zamawiałem, bo nie byłem z nich specjalnie zadowolony. Przeważnie instrumenty zamalowane na jakiś kolor są raczej tandetne, a gruba farba dodatkowo wytłumia. No i nie widzimy co jest pod tą farbą, a raczej nic dobrego. Jakość czarnych lakierów jest zła. Brzydko wyglądają w realu i szybko się niszczą. Za to super na zdjęciach. Dobry lakier fortepianowy z kilkudziesięciu warstw, to koszt znacznie przekraczający cenę takich skrzypiec. W tanich sprzętach mamy coś tryśnięte w dwóch warstwach, ale to nie jest ani ładny, ani mocny lakier.
Jeśli dla kogoś kolor jest ważny, to mam dość duże zaufanie do jakości Stentora i oni robią taką serię Harlequin w fajnych kolorach. Cena sugerowana to 800 zł, ale mogę zrobić 10% rabatu już z korektami. Wygląda to z pewnością znacznie lepiej, niż w tańszych instrumentach.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):