Forum

14-05-2020,Od: Johan
Dzień dobry
W akcesoriach wystawiacie dwa wzmacniacze:
S20AAR,
JAC20.
Który z tych wzmacniaczy polecicie?
Ten Stagg wydaje się solidniejszy, ale wolałbym oprzeć się na waszej opini.
Pozdrawiam.

14-05-2020,Od: Jarek
Jeszcze ich nie podłączałem, ale będę chciał to sprawdzić w wolnym czasie. Stagg jest dwa razy cięższy, większy, a więc solidny, masywny, z tradycyjnym staroświeckim reverbem sprężynowym. Joyo zaś ma więcej bajerów elektronicznych, jest efektowny, ma dodatkowo chorus, ale podejrzewam, że dół pasma będzie gorszy brzmieniowo z uwagi na zbyt małą obudowę i głośniki.

15-05-2020,Od: Johan
Dziękuję za odpowiedź, jeśli Pan je sprawdzi to proszę o krótkie omówienie parametrów tych wzmacniaczy i wrażenia z ich odsłuchu.
Pozdrawiam, Janek

18-05-2020,Od: Jarek
Tak jak się spodziewałem. JAC20 ma ciekawsze efekty na wejściu gitarowym i pogłos na mikrofonie, natomiast S20AAR nieco lepiej brzmi, szczególnie w dolnym zakresie pasma. Bardzo wyraźnie słychać to przy grze na stłumionych strunach. Stagg daje wtedy bardzo przyjemny, rockowy, ale ciepły atak dźwięku na basach. Jego pogłos sprężynowy jest bardziej autentyczny niż cyfrówka. Oba pogłosy trzeba doprawiać minimalnie do smaku, bo w dużej ilości cyfrowy trzeszczy i szumi, a sprężynowy robi się metaliczny jak z beczki.

18-05-2020,Od: Johan
Dziękuję, mam nadzieję, że ten Stagg w czerwcu jeszcze będzie dostępny.
Pozdrawiam, Janek

22-05-2020,Od: Jarek
Raczej będzie: https://www.youtube.com/watch?v=Qkv1zpTqllE


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):