Forum

08-10-2019,Od: Paula
Witam, wiem,że zostały tutaj polecone skrzypce elektryczne yamahy,ale nie mogę na razie pozwolić sobie na taki koszt. Czy są w miarę przyzwoite skrzypce elektryczne do 1200 zł? Chcę zacząć grać na skrzypcach,ale nie wiem czy to będzie to,także nie chce wydawać na początek tak dużo.

08-10-2019,Od: Jarek
Mogę ściągnąć Leonardo za 1499 zł. Tańsze są na prawdę złej jakości. Zarówno mechanika jak i elektronika. Albo najlepiej zacząć od zwykłych skrzypiec za 400-500 zł. Można tłumik założyć, żeby było ciszej.

09-10-2019,Od: Paula
Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Czy Leonardo będą w porządku czy może lepiej odczekać, dozbierać pieniędzy i kupić za min. 3 tysiące złotych?

09-10-2019,Od: Jarek
Oczywiście robię w nich także pewne drobne korekty regulacyjne, ale nie ma tu już żadnych problemów mechanicznych. Elementy są równe, drewno stabilne, dobrze się stroi, nic nie odpada, są lekkie, ładnie wykończone i mają dobrą firmową elektronikę. Dobrze pasują wszystkie standardowe żeberka. Do gry amatorskiej na pewno wystarczą i nie będą utrudniać nauki. Gra się łatwo i przyjemnie. Kolejny egzemplarz będę miał na początku przyszłego tygodnia.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):