Forum

02-10-2019,Od: Klaudia
Dzień Dobry, Chciałabym zacząć przygodę z skrzypcami i zdecydowałam że zacznę na elektryczny . Teraz na chodzi mnie pytanie jakie bedą najlepsze na początek . Nie dysponuje ogromnymi sumami (1 tys-5tys) . Liczę na waszą pomoc. Z góry dziękuje

03-10-2019,Od: Jarek
Najlepszym wyborem będzie Yamaha za około 3,5 tys zł. Są wersje tradycyjne i bardziej designerskie, co kto woli, a z tańszych Leonardo za 1500 zł.

03-10-2019,Od: Klaudia
Chciałam coś tańszego A nie tysiące. To w nawiasie to za pieniądze które mni3 nie stać na skrzypce

03-10-2019,Od: Jarek
To źle zrozumiałem. Z tańszymi modelami jest taki kłopot, że są niezwykle tandetne, takie bardziej zabawkowe. W skrzypcach akustycznych nawet niektóre modele po 400 zł mogą być całkiem grywalne, natomiast elektryczne za tą cenę wszystkie są fatalne. To mnie z resztą dziwi, bo do wykonania elektrycznych nie potrzeba ani tyle pracy, ani zdolności. Może dlatego, że są znacznie mniej popularne, to ceny są sztucznie windowane i współczynnik jakość/cena wychodzi marnie? Mam aktualnie takie jedne białe z tańszych za 600 zł, mogę wiele elementów poprawić, ale nie wiem czy doprowadzę podstrunnicę do stanu używalności, taka jest krzywa. Zobaczymy.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):