Forum

09-09-2019,Od: Żaneta
Witam. Chciałabym zamówić altówkę do 850 zł, bo chciałabym zacząć grę na tym instrumencie, choć nie jestem pewna czy mi podpasuje. Czy byłaby możliwość zwrócenia instrumentu np. po tygodniu grania?

09-09-2019,Od: Jarek
Dzień dobry, Z ofertą standardową nie ma problemu. Wszystko co jest zamawiane wysyłkowo, we wszystkich sklepach, można zwracać w ciągu 14 dni. Jednak Ustawa nie pozwala przez tydzień, czy dwa, użytkować i grać. Intencją twórcy tych przepisów jest umożliwienie wypróbowania przedmiotu zamawianego na odległość, tak jakby to się odbywało w sklepie stacjonarnym. Czyli można na spokojnie obejrzeć, wydać kilka dźwięków, wypróbować, ale nie eksploatować. Chodzi o to żeby sprawdzić, nie obniżając wartości. Nikt przecież nie chce potem dostać sprzętu używanego po kimś, zwłaszcza że zużywa się włosie i struny.
W przypadku altówek jest dodatkowa trudność. Ponieważ to nietypowy instrument, to muszę go ściągnąć magazynu dystrybucyjnego i popracować indywidualnie nad korektami i regulacją. Powstają też koszty aż czterech przesyłek w przypadku zwrotu towaru ściąganego pod specjalne zamówienie.

10-09-2019,Od: Żaneta
Czy mógłby pan polecić konkretne modele z firmy Sandner, ewentualnie lekko powyżej tej kwoty? , chciałam zapytać co wchodzi w skład oferty niestandardowej?

11-09-2019,Od: Jarek
Oferta standardowa - miałem na myśli skrzypce które mamy w ofercie na stronie i na miejscu na magazynie. Natomiast spoza oferty, to już trzeba specjalnie zamawiać od dystrybutorów, co podraża i komplikuje zwroty. Zwłaszcza że do sprzedaży robimy selekcję, korekty, regulacje i wzbogacenie zestawu. Z najtańszymi altówkami to wybór jest prosty: Albo po taniości Hessler za 499 zł, albo Franz Sandner Student za 999 zł. Jeszcze Stentor może się zmieścić w 1000 zł. Z innych są jeszcze takie sety noname po 620, 750, 800, ale to nic specjalnego.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):