Forum

09-09-2019,Od: Żaneta
Witam. Chciałabym zamówić altówkę do 850 zł, bo chciałabym zacząć grę na tym instrumencie, choć nie jestem pewna czy mi podpasuje. Czy byłaby możliwość zwrócenia instrumentu np. po tygodniu grania?

09-09-2019,Od: Jarek
Dzień dobry, Z ofertą standardową nie ma problemu. Wszystko co jest zamawiane wysyłkowo, we wszystkich sklepach, można zwracać w ciągu 14 dni. Jednak Ustawa nie pozwala przez tydzień, czy dwa, użytkować i grać. Intencją twórcy tych przepisów jest umożliwienie wypróbowania przedmiotu zamawianego na odległość, tak jakby to się odbywało w sklepie stacjonarnym. Czyli można na spokojnie obejrzeć, wydać kilka dźwięków, wypróbować, ale nie eksploatować. Chodzi o to żeby sprawdzić, nie obniżając wartości. Nikt przecież nie chce potem dostać sprzętu używanego po kimś, zwłaszcza że zużywa się włosie i struny.
W przypadku altówek jest dodatkowa trudność. Ponieważ to nietypowy instrument, to muszę go ściągnąć magazynu dystrybucyjnego i popracować indywidualnie nad korektami i regulacją. Powstają też koszty aż czterech przesyłek w przypadku zwrotu towaru ściąganego pod specjalne zamówienie.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):