Forum

02-05-2019,Od: Joanna
Dzień Dobry.
Czy miał Pan już doświadczenia z skrzypcami Gewa Aspirante Lefth. Marseille OBL ? Pojawiły się ostatnio na rynku i się zastanawiam czy są warte swojej ceny czy tak jak Pure Series Gewy mocno z ceną przesadzają. Obecnie mam leworęczne Everplay od Pana i niestety już " wyrosłam " dźwiękowo z nich. Cały czas słyszę, że technicznie gram coraz lepiej, ale teraz dalsze postępy mogę zrobić tylko z lepszymi skrzypcami. Niestety lutnicy chcą od 6 tyś. wzwyż i najzwyczajniej nie stać mnie na takie. Jeśli nie te co znalazłam to może ma Pan inna propozycję do 2- 2,5 tyś max?

05-05-2019,Od: Jarek
Lepsze będą niż zupełnie podstawowe, pewnie wystarczające na ten czas, ale nie spodziewałbym się wysokiego współczynnika jakość/cena. Niestety ciężko coś doradzić, bo popyt na leworęczne jest tak mały, że fabryki unikają seryjnej produkcji.

05-05-2019,Od: Joanna
Dziękuję za informacje. Tylko jescze jedno pytanie Ile by kosztowały te skrzypce gdybym chciała zamówić je u Pana wraz z dodatkowymi poprawkami?

05-05-2019,Od: Jarek
Musiałbym popytać, ale pewnie cena taka sama jak w krajowych sklepach internetowych, tyle że już z korektami.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):