Forum

02-12-2018,Od: Tomek
wybieram pomiędzy Gitara elektroakustyczna 4/4 Oscar Schmidt by Washburn a Gitara elektroakustyczna 4/4 HB Custom cutaway z szerokim gryfem. W Washburn podoba mi sie "mercedes wśród gitar" sama marka tez mi się podoba no i kolor, w tej drugiej szeroki gryf i lite drewno. Potrzebuję chyba pomocy w wyborze. Istnieje możliwość przyjazdu do biura, porozmawianie i pomocanie?

02-12-2018,Od: Jarek
Tak zapraszam, ale najlepiej już w nowym roku. Koncentrujemy się teraz na wysyłkach ogromnej ilości paczek świątecznych, więc robi się problem z czasem i miejscem do testowania. Przed testami trzeba te gitary poprawić i wyregulować, żeby porównywać wersje docelowe, a nie fabryczne, bo to znaczna różnica.
Jeśli natomiast sprawa jest pilna, to proszę napisać na e-mail z działu Info. Jeśli zrobi się jakiś okienko czasowe, czy chwilowe zmniejszenie ilości napływających zamówień, to moglibyśmy taki test zorganizować jeszcze w tym roku. Druga opcja, to przejść się po sklepach typowo stacjonarnych i popróbować wąskie gryfy. Jeśli okażą się zbyt wąskie, to wybór stanie się bardzo prosty, bo tylko jeden model elektroakustyka jest szerszy w tym zakresie cenowym.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):