Forum

02-12-2018,Od: Małgorzata
Witam. Jak zamówię skrzypce np w poniedziałek Srebrne 1/2 to czy dojdą do piątku? Czy wystawianie fakturę bo potrzebujemy?

02-12-2018,Od: Jarek
Witam, Srebrne 1/2? Chodzi o Stentora? Wszystkie podstawowe skrzypce są obecnie dostępne od ręki we wszystkich rozmiarach. Fakturę można wystawić. Wysyłki wychodzą od nas w jeden dzień, bo pracujemy nawet do trzeciej w nocy, aby całą kolejkę zamówień świątecznych z danego dnia rozładować.
Natomiast co się będzie działo w przewozie przy tylu milionach paczek, to sam św. Krzysztof nie zgadnie. Poczta ma w kilku rejonach zatory. Głównie rejon Krakowa stoi i czasem centralna sortownia. DHL jest zwykle szybszy, może z wyjątkiem rejonu Gorzowa i słynnego terminala Deszczno. Warszawska sortowania ma zaledwie jeden dzień zatoru, więc tyle co nic. Pewnie w weekend rozładują. Jednak sytuacja jest dynamiczna jak z korkami na drogach. DHL raczej dojdzie do czwartku, a Poczta raczej nie dojdzie. Nie zależy to od sklepu. Po prostu wojna cenowa na rynku przesyłek doprowadziła do ucieczki ludzi z pracy. Nikt za takie grosze nie chce tego robić, więc jakość usług pocztowych w tym roku znacznie spadła.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):