Forum

09-09-2018,Od: Zahariasz
Witam. Po wielu godzinach przemyśleń zdecydowałem się na gitarę Fender ESC 105. I oto moje pytanie: czy ten instrument również przed wysyłką pan poprawia? Jest to dla mnie ważne ponieważ będzie to gitara do nauki gry. Wcześniej trzymałem w rękach pewien wyrób gitaropodobny za stówkę kupiony we wszystkim dobrze znanym markecie, nie za bardzo więc mam punkt odniesienia. Na tej "gitarze" struny były tak twarde, że już po kilkunastu sekundach palce bolały jakbym ćwiczył conajmniej godzinę bez przerwy. Proszę o odpowiedź i zaraz po niej przechodzę do procedury zakupu, pozdrawiam.

09-09-2018,Od: Jarek
Żaden instrument nie wychodzi od nas bez użycia pilnika i bez regulacji. Zawsze robimy korekty. Będzie znacznie lepiej niż w marketach. Tyle tylko, że dziś spora kolejka jak to we wrześniu i grudniu. Pewnie przez noc uda się ją rozładować.

09-09-2018,Od: Zahariasz
Jeszcze dwa pytanka: jak się ma sprawa z gwarancją oraz czy ma pan w swojej ofercie kostki gitarowe?

11-09-2018,Od: Jarek
Gwarancja krajowa 2 lata. To bardzo ważne, bo jest na rynku dużo firm zagranicznych udających polskie. Wtedy odsyłanie za granicę może przekroczyć wartość instrumentu. Kostki zawsze dodaję gratis.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):