Forum

05-06-2018,Od: Piotr
Witam wszystkich forumowiczów. Kupiłem już 3 instrumenty przez skrzypce.pl i moge szczerze polecić wszystkim którzy sie wahają :) Ostatnim zakupem były skrzypce elektryczne (te za 850) jako amatorskie są świetne, po podłączeniu ich pod efekt brzmią epicko, bardzo wygodne i lekkie do grania. Jedyną ich wadą jest jakość wykończenia, i chodzi tylko o malowanie. Reszta jest super, posiadam także gitare elektro-akustyczną która także jak na swoją cenę wydaje sie być sprzętem z półki wyżej. Skrzypce klasyczne posiadam już 9 lat, wszystkie sprzęty kupione z tej strony, każdy profesjonalnie poprawiony, ulepszony, widać że wkładane jest w to serce, nie chce nawet szukać sprzętu muzycznego na innych stronach, sprzedawca godny zaufania i wystarczy tylko wiedzieć jaki budżet możemy przeznaczyć, Pan sprzedający nie ściemnia że coś za 200zł nadaje sie do grania jak robi to wiele sklepów, serdecznie polecam wszystkim i pozdrawiam zespół firmy SPIN :)

06-06-2018,Od: Jarek
Bardzo dziękuję za dobre słowo i zaufanie. Z drugiej strony nie robię niczego nadzwyczajnego. To nie są pralki czy telewizory. Instrument każdy jest inny, a ja chcę upodobnić zakup internetowy do realnego. Czyli oglądam w imieniu klienta, wybieram, dopracowuję, reguluję, tak jak bym kupował dla siebie. Trzeba dołożyć jakąś pracę, a nie tylko przewalać z hurtu na detal. Czasem pół godziny wystarczy, żeby coś podpiłować, ustawić i diametralnie ułatwić użytkownikowi granie na kolejne lata.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):