Wszystko zaczęło się od fascynacji skrzypcami i stwierdzeniem, że internet niewiele ma do powiedzenia na temat tego instrumentu. Widocznie skrzypkowie i lutnicy rzadko są jednocześnie informatykami. Postanowiłem zamieścić trochę informacji na ten temat i przy okazji ułatwić zakup odpowiedniego instrumentu.

Na rynku pełno jest krzywych i fałszujących atrap o wyglądzie skrzypiec. Laikowi ciężko odróżnić co jest dobre, a co nie. Dlatego cały czas testujemy jak najwięcej różnych modeli, żeby wybrać do naszej oferty te najlepsze, a nie koniecznie bardzo drogie. Tym nasz sklep różni się od innych. Nie mamy jednej marki, którą sprzedawca promuje na siłę, tylko dobieramy sobie do naszej oferty modele o dobrym stosunku jakości do ceny. Tylko ci producenci i importerzy którzy spełniają warunek jakościowy mogą ubiegać się o prezentację produktów na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

Drugi wyróżnik naszego sklepu to atrakcyjne ceny. Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1993 roku. U nas klient nie płaci za wytworne salony, marmury, galerie, hostessy ani kampanie reklamowe. A więc w cenie naszych skrzypiec i gitar nie ma procentów na utrzymanie tych rzeczy. Dzięki temu możemy oferować niższe ceny i więcej dodatków w zestawach, a także staranniej i lepiej przygotowywać instrumenty do sprzedaży. To także nas wyróżnia. Inne sklepy wysyłają towar jak leci. U nas poprawiamy rozmieszczenie i wysokość strun, kształt i ustawienie podstawka, zakładamy struny, smarujemy elementy i sprawdzamy całość także pod kątem wytrzymałości. Dzięki temu nauka gry staje się łatwiejsza, a Kupujący dostaje sprzęt gotowy do gry i lepszy niż przeciętne skrzypce sklepowe z danego pułapu cenowego.

Gra na skrzypcach to na prawdę świetna zabawa. Warto spróbować nie zależnie od wieku!

Stronę skrzypce.pl prowadzi firma SPIN
SPIN Niska 3A/53
00-179 Warszawa
tel. (22)831-56-47
Pracujemy w dni powszednie w godzinach 10:00-17:30
Wszelkie uwagi, pytania, propozycje, oferty współpracy mile widziane!
Potrzebujesz cokolwiek z branży muzycznej? Zapytaj! Nie wszystko widać na stronie.