Skrzypce to nasza specjalność

Oferujemy skrzypce wielu marek we wszystkich rozmiarach: od skrzypiec 1/64 do 4/4, łącznie z nietypowymi skrzypcami jak leworęczne, oraz rozmiary 1/10 i 7/8. Wszystkie korygujemy lutniczo, stroimy, aby grało się łatwo i przyjemnie.

Każdy chyba słyszał opinię, że gry na skrzypcach trzeba uczyć się od dziecka. Aby osiągnąć poziom mistrzowski pewnie tak, ale przecież nie każdy musi zostać od razu wirtuozem. Są osoby dorosłe, które pierwszy raz wzięły ten instrument do ręki i na poziomie amatorskim radzą sobie całkiem nieźle. Gra na skrzypcach daje na prawdę wiele przyjemności. Wystarczy tylko zacząć i pokonać pierwsze trudności. Teraz dzięki tanim, ale całkiem niezłym instrumentom, każdy może tego spróbować.

Co wybrać na początek? Na pewno unikać ekstremalnie tanich zestawów dekoracyjno-zabawkowych ze sklejki, dykty i paździerza. Nie warto rzucać sobie kłód pod nogi. Przeciętne skrzypce dla amatora kosztują 2 tys. zł, ale już na poziomie 500 zł znajdziemy całe zestawy doskonałe na początek nauki. Są to skrzypce ręcznie robione, z litego drewna sezonowanego, z płytą drążoną, wykonane tradycyjnie z prawdziwym ożyłkowaniem. Ważne jest tylko, żeby zamawiać w specjalistycznym sklepie skrzypcowym. Na skrzypce.pl, oprócz przeglądu lutniczego, wszystkie instrumenty przechodzą korekty i regulacje ułatwiające grę. Jest to już w cenie, bez dopłat. Dzięki temu można od razu zacząć ćwiczyć, a sama nauka będzie efektywniejsza.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

skrzypce