Forum

10-01-2018,Od: jan
witam czy mozna kupic u pana jakies akustyczne gitary z fendera np widziałem ostatnio fajny model na internecie fa 115 i jest dostepny w polsce

10-01-2018,Od: Jarek
Tak, są nowe modele 115, 125. Mogę ściągnąć je, jeśli potrzeba. Na półce rzadko trzymam, bo nie odpowiada mi sposób dystrybucji, oraz to że wiele razy rozczarowałem się stosunkiem jakości do ceny. Wolę pracować jako wolny strzelec, a nie wiązać się drakońskimi umowami, które wyznaczają cele i zmuszają do polecania pewnych modeli wbrew własnym poglądom. Cenię realną jakość produktu, przygotowania i obsługi. Lubię swobodę doboru asortymentu. Natomiast mało interesuje mnie kosztowna otoczka marketingowa i ta cała aura ekskluzywności, za którą ostatecznie płaci klient końcowy.

11-01-2018,Od: jan
a w jakiej cenie by kosztowała fa 115 u pana???z tego co wiem ona jest z zestawem gitarowym

12-01-2018,Od: Jarek
Zależy jaka wersja, bo widzę w necie, że niektórzy stoki B i zwroty konsumenckie lub powystawowe dają jako I gat. Jeśli ma być taki porządny zestaw poszerzony, od dobrego dostawcy, z korektami i regulacją, to 499 zł wyjdzie. A jeśli takie najtańsze, ale mniej pewne, tylko z przeglądem bez regulacji i korekt, to 443 zł.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):