Forum

23-10-2017,Od: Magda
A co można powiedzieć o skrzypcach Vienna? Potrzebuję kupić córkom do nauki :).

23-10-2017,Od: Ben
Niewiele można powiedzieć bez zrobienia przeglądu danego egzemplarza, a nawet bez porządnych opisów i dokładnych zdjęć. Nie chcę przesądzać, jednak nie wróży to nic dobrego jeśli instrument jest tak prezentowany jakby miał coś do ukrycia. Występuje w zasadzie w jednym sklepie, co też jest dziwne. Nazwą nie należy się sugerować, bo to są wymyślone nazwy które nanosi chińska fabryka, gdy zamawia się cały kontener. Na stronach austriackich nie widać tych skrzypiec, więc nie mają nic wspólnego z Filharmonią Wiedeńską. Cena też na to wskazuje. Jest tak wiele skrzypiec dobrych, sprawdzonych i lubianych przez nauczycieli, że nie ma co eksperymentować. Mamy Everplay, Sandner, Stentor, gdzie są to mocne marki o bardzo dobrej i długiej tradycji. Wiadomo że nie będzie zawodu, ani problemów z jakością jak na tą cenę.

23-10-2017,Od: Magda
Tu znalazłam Everplay.


http://allegro.pl/ever-play-hdv-11-skrzypce-1-2-futeral-smyczek-i6966912898.html?fromVariant=6995175514

Właśnie niepokoi mnie ich kompletna nieobecność na forach.....

23-10-2017,Od: Jarek
Bo nie te Pani wybrała. To nie może być byle jaki model Everplay. Modele HDV, Soloist, Primy robi kompletnie inna fabryka i od razu to widać na zdjęciach jak fatalnie jest to wykonane. Chyba, że chcemy umęczyć dziecko i udowodnić mu słomiany zapał. Wtedy skrzypce zabawkowo dekoracyjne skutecznie zniechęcą i mamy w domu ciszę i święty spokój.
Natomiast jeżeli ma to zachęcić i nie utrudniać nauki, to Everplay EV-6xx, ale nie z dowolnego sklepu wielobranżowego, tylko koniecznie z korektami od specjalistów. Skrzypce to nie telewizor żeby szukać najtańszego, bo różnice są ogromne. Nadaje się też Stentor, Sandner, Salvatini, Pengano, Antyk, Sonata, Modena. Są to modele sprawdzone i nie ma co eksperymentować na dziecku, denerwować się, potem odsyłać, słuchać marudzenia nauczyciela co za szmelc się kupiło itp.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):