Forum

19-09-2017,Od: Andrzej
Dzień dobry. Chciałbym kupić skrzypce dla siebie 4/4. Nigdy nie grałem na skrzypcach, ale gram na innych instrumentach (fortepian, gitara, akordeon, saksofon) i słuch mam dobry. Córka zaczęła teraz uczyć się grać na skrzypcach i chcę skorzystać z okazji aby nauczyć się samemu na nich grać. Czy w takiej sytuacji jest sens porywać się na coś powyżej 1000zł? Myślałem np. o Sendner SV-300 czy Stentor, ale po przeczytaniu opinii skłaniam się ku czemuś droższemu, aby ułatwić sobie start. Tylko pytanie czy faktycznie różnicę odczuję od samego początku nauki?
Z tych droższych spoglądałem na A. Salvatini Seria 7 Ciemne, Sonata lub Antyk+ (czy tutaj są cztery mikrostroiki? Bo na zdjęciach widzę dwa). Bardzo liczę na pańską opinię i poradę.
Przy okazji, gratuluję podejścia do klienta. Życzyłbym sobie aby podobne serwisy istniały przy wyborze innych instrumentów :)

19-09-2017,Od: Jarek
Dzień dobry, Różnica będzie zauważalna, zwłaszcza dla osoby mającej już coś wspólnego z muzyką i wyrobiony słuch. Im więcej postępów w nauce, tym bardziej będzie to odczuwalne. Ale w ostatecznym wyborze zawsze trzeba brać pod uwagę także kwestie budżetu domowego.

19-09-2017,Od: Andrzej
Dziękuję. Chciałbym się jeszcze upewnić: czy Antyk+ ma cztery mikrostroiki?


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):